Tag Archives: en kuvvetli tılsım yapan hocalar

Okumasız Aşk Tılsımı

Okumasız Aşk Tılsımı:

Bazı sitelerde bütün vefklerin muskaların veya tılsımların okumaları olduğu vede bu okumalar yapılmadan çalışmayacağını iddia ederler. Gerçekten böyle bir iddia çok ilginç vede gülünçtür. Birşey biliyormuş gibi bu tür insanları yanıltıcı bilgiler vermek, insanları kandırmak hem ahlak dışıdır, hem kul hakkına sebep olur, hemde etik değildir. Bilinçsizce yazılan yazılar tam bir bilgi karmaşası ve kaosu yaşatmaktadır. Yarım eksik sağdan soldan alıntılarla kulaktan dolma bilgilerle insanlara kendilerini bir ilim sahibi gibi gösterme çabaları çok yakışıksız bir durumdur!

Bu çeşit tılsımların yapım öncesinde, yapım esnasında yada yapıldıktan sonra uygularken herhangi bir okuma yapmaya gerek yoktur. Tabii işlemlerden önce, genel olarak her havas yada vefk yada tılsım işleminde okunabilecek bazı ayet esma veya dualar vardır. Bu okunacak olanları tılsım vefk muska yaparken dikkat edilmesi gereken yada inceliklerini anlatan yazılarda açıklamıştık.

Bu çeşit tılsımlar kağıda deriye tırnağa taşa bakıra gümüşe altına demire, herhangi bir azaya  veya toprağa ve aklınıza gelebilecek herhangi bir madene veya nesneye yazılabilir. Yazmadan önce veya yazarken veya yazımdan sonra uygulama yaparken okumaları olabilir. Bazıları ise taşındığı veya kullanıldığı sürece okuma gerektirebilir.Uygulama aşamasında ise taşınan, içilen, serpilen, yakılan, suya atılan, toprağa yada eşiğe yada taş altına gömülen, su, akarsu veya denize atılan, yalanan çeşitleri mevcuttur. Çizgili ve ya çizgisiz olabilir. Bir kısmında tütsü kullanılıp bir kısmında ise kullanılmayabilir.